Blix – kupony, gazetki i promocje w jednym miejscu

Blix  – kupony, gazetki i promocje w jednym miejscu

Większość sklepów, restauracji oraz lokali usługowych co jakiś czas organizuje akcje promocyjne. Trudno jest ogarnąć wszystkie zniżki i kupony, ale z pomocą przychodzi nam aplikacji Blix. Znajdziemy w niej gazetki, kupony i informacje o promocjach z najbardziej popularnych sieci sprzedażowych w Polsce. Aplikację pobierzemy bezpłatnie z Google Play oraz App Store.

Blix zbiera dobre recenzje w obu sklepach z aplikacjami, a więc użytkownicy muszą być zadowoleni z jej usług. Oferuje nam wgląd w gazetki wielu sieci, z których usług zdarzyło wam się skorzystać – Biedronka, Lidl, Rossmann, McDonald’s, Reserved,Tesco, Real, Media Expert, Pepco, Cropp, House, KFC oraz wiele innych znanych sklepów i restauracji. Blix to ekologiczne rozwiązane z tego względu, że nie musimy korzystać z papierowych wersji kuponów czy gazetek.

Największym atutem aplikacji Blix jest możliwość wyszukania konkretnego produktu we wszystkich gazetkach. Wystarczy wpisać frazę z nim związaną. Aplikacja może także wysyłać nam o nowych gazetkach, przy czym można zaznaczyć z jakich sklepów nas interesują najbardziej.

Dodaj komentarz