Bilety24 – mobilnie łatwiej

Bilety24 – mobilnie łatwiej

Aplikacja Bilety24 umożliwi nam zamawianie biletów na koncerty, filmy, festiwale oraz inne wydarzenia kulturalne. Płatności możemy dokonywać za pomoca przelewu lub kartą płatniczą. Niesety bilety zamówione ze strony internetowej nie są synchronizowane z aplikacja ze względów bezpieczeństwa. Dostępna jest w Google Play, App Store oraz Windows Store.

Po zakupie bilety są pobierane do aplikacji w formie kodu QR, przed wejściem na salę koncertową lub miejsce, w którym odbywa się wydarzenie pokazać ekran urządzenia z włączoną aplikacją Bilety24.

Ulubione wydarzenia możemy dodawać do zakladek i mieć je zawsze pod ręką, aby o nich nie zapomnieć. Do wszystkich załączony jest opis wraz z ceną, datą i godziną, a także plakatem. Wydarzenie jest również oznaczone na mapie, aby je z łatwością odnaleźć mamy możliwość nawigacji.

W aplikacji każde wydarzenia możemy wyszukiwać pod względem różnych parametrów jak typ wydarzenia, fraza, data, lokalizacja. Ponadto możemy ustawić powiadomienie o zbliżającym się wydarzeniu.

Dodaj komentarz