Biała Gwiazda – aplikacja dla kibiców Wisły Kraków

Biała Gwiazda – aplikacja dla kibiców Wisły Kraków

Piłka nożna i klub oraz reprezentacja już jakiś czas temu wkroczyły do codziennego życia Internetu. Większość informacji o klubach, również polskich kibice czerpią właśnie z sieci za pomocą portali społecznościowych, stron internetowych, a od niedawna także aplikacji mobilnych. Biała Gwiazda to oficjalna aplikacja dedykowana dla sympatyków krakowskiej Wisły. Dostępna jest w Google Play oraz App Store.

Kibice Białej Gwiazdy dzięki niej mają dostęp do najświeższych informacji prosto z klubu na swoim smartfonie lub tablecie. Oprócz artykułów ze strony klubowej pojawiają się w aplikacji również wpisy z portali społecznościowych – Facebook, Instagram oraz Twitter. W aplikacji znajdziemy także inne materiały jak relacje zdjęciowe lub wideo ze sparingów, meczów, treningów, opraw meczowych czy obozów przygotowawczych.

Dzięki aplikacji Biała Gwiazda możemy śledzić relację z każdego meczu wiślaków. Minuta po minucie otrzymamy informacje o zdarzeniach na boisku, a ten najważniejsze jak bramka czy kartka zostaną wyświetlone jako powiadomienie, przydatne np. podczas jazdy autem.

W aplikacji znajdziemy również podstawowe informacje o Wiśle Kraków jak dane kontaktowe, lokalizacja stadionu, aktualną kadrę pierwszego zespołu oraz terminarz, wyniki, tabelę i statystyki piłkarzy.

Pobierz:

Dodaj komentarz