Irmatic IRStock i IRLocker – przeznaczenie i różnice

Irmatic IRStock i IRLocker – przeznaczenie i różnice

Współczesne technologie ułatwiają nasze życie, a przy tym odciążają od zbyt wielu obowiązków. Korzystając z ich wszechstronnych możliwości, możemy skupić się na ważniejszych etapach prac, czy realizacji celów. A jeżeli już o tym mowa, to w zwiększeniu efektywności, zmaksymalizowaniu wydajności oraz w obniżeniu kosztów prowadzenia firmy pomogą Ci innowacyjne urządzenia od Irmatic. IRStock i IRLocker to perełki, które sprawdzą się szczególnie w  branży handlowej, przemysłowej oraz w opiece zdrowotnej.

Do czego służą innowacyjne urządzenia od Irmatic?

Irmatic to polski producent innowacyjnych i nowych urządzeń do wydawania, przechowywania oraz zwracania różnych przedmiotów. Opracowana technologia urządzeń: IRStock oraz IRLocker pozwalają na umieszczanie w skrytkach rzeczy o małych i dużych gabarytach. Nie na samym przechowywaniu rzeczy jednak się kończy.

W zależności od potrzeb danej branży maszyny mogą utrzymywać konkretną temperaturę, czy zostać wyposażone w dodatkowe moduły lub systemy. Możliwe jest wzbogacenie automatu o terminal płatniczy, drukarkę fiskalną, czytnik kodów kreskowych, czy ułatwiający zwroty RFID.

Dzięki temu urządzenia mogą stać się:

  • cennym i bezpiecznym miejscem magazynowania narzędzi i drogich sprzętów w przemyśle;
  • praktycznym punktem zwrotów, a nawet zakupów, które nie wymagają zatrudnienia kasjera;
  • miejscem przechowywania szpitalnych medykamentów, czy produktów FMCG (dzięki ustawieniu odpowiedniej temperatury wewnątrz urządzenia).

Irmatic IRStock oraz IRLocker umożliwiają jednoczesne przechowywanie od 945 do nawet 2083 przedmioty różnego gabarytu. Skrytki można przy tym dowolnie konfigurować i dać dostęp do ich części pracownikom oraz klientom.

IRStock i IRLocker – podobieństwa i różnice

IRStock oraz IRLocker od polskiego producenta Irmatic wykorzystuje się w tym samym celu – wydawania, przechowywania i zwracania wszelkich rzeczy. Choć maszyny łączy wspólny cel, to jednak różnią się one pomiędzy sobą technicznymi parametrami, budową, wielkością, designem oraz zastosowanymi rozwiązaniami.

IRStock to przeszklone, bębnowe urządzenie, które cechuje modułowe i elastyczne rozwiązanie konfiguracji bębna i konstrukcji. Z tego powodu automat jest szczególnie chętnie wybierany przez branżę handlową, szczególnie gdy wyposaży się go w terminal płatniczy oraz drukarkę fiskalną. Wówczas staje się wielozadaniową maszyną, w której wybrana grupa osób (pracowników lub klientów) może odbierać, zwracać lub na bieżąco kupować znajdujące się w środku produkty.

Z kolei IRLocker to bardziej rozbudowane urządzenie przeznaczone głównie do wielkogabarytowych przedmiotów. Maszynę cechuje zastosowanie rozwiązanie szufladkowe wraz z systemem przegród, które umożliwiają administrowanie dużą ilością indeksów. A wszystko to skonstruowane tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną w automacie przestrzeń.

Maszyny różni również ilość dostępnych w poszczególnych wariantach skrytek oraz ich wielkość. Łączy natomiast możliwość wzajemnego łączenia, wzbogacenie o rozmaite moduły, a także zewnętrzny i wewnętrzny montaż.

Dodaj komentarz