Hugry Shark World – 10 milionów pobrań po 6 dniach od premiery

Hugry Shark World – 10 milionów pobrań po 6 dniach od premiery

Zaledwie sześć dni po tym jak Ubisoft wreszcie opublikowało długo oczekiwaną grę Hungry Shark World pobrało ją już 10 milionów osób. Statystyki te dotyczą systemów Android i iOS. Jest to sequel Hungry Shark Evolution i możemy podejrzewać, że nie jest to ostatnia gra z tej serii.

Gra ma doskonałą grafikę i sporą różnorodność treści. Istnieje różnych 17 gatunków rekinów w 7 różnych wielkościach. Poruszamy się w pełni otwartym świecie. Do wyboru mamy różne otoczenia – Wyspy Pacyficzne, Ocean Arktyczny czy Morze Arabskie. W każdej z nich znajdziemy pewne niespodzianki do odkrycia. Na przykład, Ocean Arktyczny jest siedzibą dla tajnej bazy wojskowej z silnie strzeżonym ośrodkiem badawczym.

Hungy Shark World oferuje 20 różnych typów misji i setki rzeczy, które mogą być potencjalnym jedzeniem – są to przede wszystkim wieloryby, okręty podwodne i nieszczęśliwi mieszkańcy wód.

Wydawca zobowiązuje się do zachowania Hungry Shark World na bieżąco poprzez dodawanie nowych funkcji, treści i wyzwań. Grę można pobrać bezpłatnie, lecz znajdziemy w niej zakupy w aplikacji. Można kupić waluty wirtualne jak klejnoty czy złoto i wydać je na modernizacje oraz akcesoria. Oczywiście waluty mozna też zbierać w grze, ale ich kupno skraca czas ich pozyskania.

Dodaj komentarz