Grafiki z Galaxy Tab S3 ujawniają funkcje Samsunga Galaxy S8

Grafiki z Galaxy Tab S3 ujawniają funkcje Samsunga Galaxy S8

Według anonimowego przecieku, w systemie tabletu Samsung Galaxy Tab S3 możemy znaleźć kilka obrazów mówiących o funkcja nadchodzącego flagowca Galaxy S8. Jeśli te zdjęcia są rzeczywiście prawdziwe to po raz kolejny mamy potwierdzenie o umieszczeniu skanera linii na plecach urządzenia. Co więcej świadczą one o braku jakichkolwiek przycisków z przodu.

Jedna z grafik pokazuje jak korzystać z pulsometru, który został umieszczony po prawej stronie głównego aparatu. Druga pokazuje wirtualne przyciski umieszczone na wyświetlaczu, w dolnej jego części. Od lewej widzimy przycisk wielozadaniowości, powrotu do ekranu głównego oraz powrotu do poprzedniego okna.

Ostania z grafik pokazuje wykorzystanie smartfonu Samsung Galaxy S8 w doku DEX. Jest to stacja dokująca, która łączy się z monitorem za pomocą kabla HDMI. Pozwala to na korzystanie z telefonu na dużym ekranie i jest to podobne do systemu Continuum.

Samsung Galaxy Tab S3 powinny zostać zaprezentowany 26 lutego na MWC 2017, a Samsung Galaxy S8 ujrzy światło dzienne dopiero 29 marca.

Źródło: AndroidPolice

Dodaj komentarz