Poznaj enova365 – rozwiązanie usprawniające funkcjonowanie Twojego biznesu, szyte na miarę

Poznaj enova365 – rozwiązanie usprawniające funkcjonowanie Twojego biznesu, szyte na miarę

Na przestrzeni lat widać, że systemy ERP są używane coraz powszechniej. Firmy, które się na takie rozwiązania decydują, doceniają to, że dzięki nim mogą zoptymalizować wiele procesów i zaoszczędzić mnóstwo czasu. Jednym z popularnych systemów ERP jest enova365.

System ERP jest oprogramowaniem służącym do zarządzania i sprawowania kontroli nad wszystkimi procesami w przedsiębiorstwie. Oznacza to, że dysponując ERP, możemy wspierać pracę i wymianę informacji we wszystkich działach firmy. W zależności od tego, w jakiej branży działamy i jakie mamy potrzeby, system ERP może wyglądać inaczej. Im lepiej dopasujemy go to indywidualnych oczekiwań firmy, tym więcej będziemy czerpać korzyści. Na dużą elastyczność względem funkcjonalności i rodzajów modułów można liczyć, decydując się na system enova365. Czym się wyróżnia i czego możemy się po nim spodziewać?

Elastyczne oprogramowanie na miarę oczekiwań

Jedną z niewątpliwych zalet tego rozwiązania jest jego elastyczność. System ERP może składać się z różnych modułów. Dzięki temu może wspierać pracę działu kadr, księgowego, handlowego, marketingowego. Może zwiększyć wydajność produkcji i w magazynie. Da się nie tylko dopasować system pod względem modułów, ale również funkcji. Nie musimy mieć wielu nieaktywnych opcji, a jedynie te, z których rzeczywiście będziemy korzystać. Gdyby się okazało, że chcemy program rozszerzyć o nowe funkcje lub moduły, także taką możliwość mamy.

Jeżeli korzystamy w firmie ze specjalistycznych oprogramowań i nie chcemy z nich rezygnować, enova365 ponownie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, bo system można integrować z innymi rozwiązaniami informatycznymi.

Program zawsze zgodny z przepisami

W takich działach jak kadry i księgowość praca bazuje na przepisach prawnych, a te nieraz się zmieniają. Inaczej wyglądają deklaracje do urzędów, inne trzeba generować dokumenty i raporty. Wdrażając w firmie system enova365, nie musimy poświęcać czasu na śledzenie przepisów i wprowadzanych zmian. Tak samo nie bójmy się, że któryś z dokumentów będzie zawierał błędy. Producent zapewnia aktualizację oprogramowania jeszcze zanim nowe przepisy wejdą w życie.

Nowoczesne funkcje dla przyszłościowej firmy

W enova365 mamy mnóstwo innowacyjnych rozwiązań. Z oprogramowania można korzystać zdalnie, z dowolnego miejsca, co wpisuje się w zapotrzebowanie na narzędzia do stosowania w trybie home office. Możemy generować różne raporty i zestawiać ze sobą wiele wskaźników. To pozwoli na zaawansowane analizy i planowanie dalszego rozwoju firmy. Jest to istotne dla Business Intelligence (BI), co przyciąga uwagę coraz większej grupy przedsiębiorców. Więcej na temat tego oprogramowania znaleźć można na stronie http://enova.pl/.

Dla kogo enova365?

Jak widać, możliwości enova365 są ogromne i z oprogramowania może korzystać w zasadzie każda firma – mała, średnia i duża. System ERP znajdzie swoje zastosowanie w biurze rachunkowym, firmie transportowej, produkcyjnej, specjalizującej się w handlu i e-commerce. Korzystają z tego zarówno instytucje publiczne, jak i prywatne przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz