Gniazdo kart microSD w Galaxy S7 potwierdzone na zdjęciach i wideo!

Gniazdo kart microSD w Galaxy S7 potwierdzone na zdjęciach i wideo!

Przez ostatnie kilka dni mamy istny zawrót z głowy z doniesieniami o telefonach Samsunga z serii Galaxy S7. Od wycieków zdjęć, renderów poprzez ogłoszenia na dubajskich portalach po spoty reklamowe. Czy jesteśmy tym zmęczeni? Absolutnie nie! Cieszy to, że możemy dostarczyć jak najwięcej ciekawych informacji dla fanów.

Jak można było się domyślić dziś również nie zabraknie doniesień o flagowcach, które zostaną zaprezentowane już 21 lutego. Tym razem za pośrednictwem portalu Android Authority możemy zobaczyć kilka zdjęć i krótki filmik, który potwierdza niektóre z wcześniejszych plotek.

Pierwszą z nich jest na pewno potwierdzenie slotu na karty microSD. Miejsce na dodatkową pamięć będzie znajdowało się na szufladzie tuż obok karty SIM. Wygląda na to, że telefon nie będzie miał również USB Type-C. Trzecią ciekawostką jak donosi Android Authority jest mniejsza bateria niż się spodziewano, która będzie miała pojemność 2 800 mAh zamiast 3 000 mAh.

Przeczytaj także: Nowy wirus może wykraść osobiste dane oraz wymazać zawartość urządzenia

Po raz pierwszy możemy zobaczyć włączone urządzenie, które pokazuje jak będzie prezentował się interfejs użytkownika przy zastosowaniu TouchWiz.

Czy wy też zwróciliście uwagę, że na ślady palców, które pozostają na tylnej obudowie? Może jest to tylko folia ochronna(oby!).

Źródło: Android Authority

Dodaj komentarz