Everytap – wiele korzyści w Trójmieście

Everytap – wiele korzyści w Trójmieście

Często bywasz w Trójmieście? Może jesteś mieszkańcem Gdyni, Gdańska czy Sopotu? Everytap to aplikacja stworzona dla ciebie. Dzięki niej ty i twoi znajomi mogą zgarniać zniżki, nagrody oraz darmowe posiłki czy usługi za wizyty w lokalach gastronomicznych, które najbardziej lubisz. Aplikację znajdziemy w Google Play oraz App Store.

Cały system oparty jest na niesamowicie ciekawej technologii iBeacon. Pozwala ona na zdobywanie i wydawanie zebranych punktów w bardzo prosty sposób. Wystarczy podczas wizyty lub zamówienia mieć w knajpie czy food truck’u mieć włączone Bluetooth i zbliżyć urządzenie do beacona. Każdy punkt to szansa za zdobycie zniżki lub prezentu w wybranym przez nas miejscu. Każda promocja opisana jest szczegółowo dla wybranego lokalu. Aplikacja Everytap pokazuje również odległość do interesującego miejsca oraz orientacyjną pozycję na mapie.

Oczywiście przed zamówieniem musimy poprosić osobę obsługującą nas o chęć zdobycia punktów, a następnie wybrać w aplikacji zamawiane produkty.

Aplikacja rozszerza swoją działalność również na inne województwa, system znajdziemy już w niektórych lokalach gastronomicznych na Dolnym Śląsku. Everytap planuje także wprowadzenie innych atrakcji, które wymienimy za punkty jak kursy czy wejściówki do szczególnych miejscówek.

Pobierz:

Dodaj komentarz