Bilkom – rozkład jazdy pociągów

Bilkom – rozkład jazdy pociągów

Bilkom ułatwi nam życie, gdy często podróżujemy pociągami po Polsce. Muszę przyznać, że mi kilkukrotnie uratował skórę i z chęcią będę korzystał z niego także w przyszłości. Zawiera on wszystkie rozkłady jazdy pociągów wszystkich przewoźników. Aplikację znajdziemy w Google Play, App Store i Windows Store.

Bilkom posiada funkcję, która jest zwyczajnie podstawą w tego typu aplikacji, a mianowicie informowanie użytkownika o utrudnieniach na trasie i ewentualnych opóźnieniach w rozkładzie. Podróż możemy zaplanować z konkretnej ulicy w każdym mieście lub z wybranej stacji kolejowej do wybranego miejsca. Oczywiście w wyszukiwanie możemy ustalić godzinę oraz datę odjazdu.

Podczas podróży pociągiem możemy porównywać czas rzeczywisty z tym w rozkładzie przy każdej kolejnej stacji, czy nasz skład nie ma żadnych opóźnień. Dzięki Bilkom zlokalizujemy także najbliższą stację kolejową oraz wyświetlone zostaną nam następne odjazdy.

Każdy rozkład, który nas interesuje możemy zapisać w pamięci telefonu i korzystać z niego nawet gdy nie mamy połączenia z Internetem.

Dodaj komentarz