Bezprzewodowa prostownica do włosów z powerbankiem od Xiaomi

Bezprzewodowa prostownica do włosów z powerbankiem od Xiaomi

Powerbank to ulubione urządzenie każdego posiadacza smartfonu, ponieważ ratuje nieraz życie. Bardzo popularne są powerbanki od Xiaomi, ale nie wyróżniają się one niczym poza jedyną i najważniejszą funkcją, czyli ładowanie telefonu. Chiński producent jednak dodaje powerbank do innego i bardzo zaskakującego urządzenia.

Dość nietypowe jest to rozwiązanie, ponieważ Xiaomi łączy powerbank z prostownicą do włosów. Trzeba przyznać, że jest to nietypowe i zabawne, aby scalić ze sobą tak dwa skrajnie różne urządzenia.

Może sam akumulator nie rzuca na kolana swoją pojemnością, bo wynosi ona jedynie 2 500 mAh. Co do samej prostownicy nie jestem w stanie się wypowiedzieć, ponieważ nie użytkuję tego typu sprzętu. Podejrzewam, że za 15 dolarów nie dostaniemy najwyższej jakości urządzenia. Jednak posiada bardzo fajną funkcję, ponieważ jest bezprzewodowa, a więc spisze się w podróży idealnie.

Urządzenie jest bardzo małe, a jego wymiary to 23 x 35 x 193 mm przy wadze 164 g. Obudowa jest oczywiście odporna na wysokie temperatury. Co więcej posiada inteligentny system, który wykryje, że prostownica nie jest używana i automatycznie się wyłączy. Bateria zapewnia pracę do 30 minut. Posiada również dwa poziomy temperatury – 160 ℃ i 200 ℃. Są też diody, które pokazują poziom naładowania baterii.

Prostownicę z powerbankiem można zamawiać na stronie Youpin za 99 juanów. Urządzenie zostanie wysłane 5 kwietnia.

Dodaj komentarz