Aktualizacja AirDroid. Odpowiadaj na wiadomości ze Skype i Line

Aktualizacja AirDroid. Odpowiadaj na wiadomości ze Skype i Line

AirDroid to jedno z ciekawszych narzędzie jakie znajdziemy w Google Play. Pozwala na kontrolę telefonu z Androidem za pomocą komputera. Wystarczy, że zainstalujemy aplikację na swoim smartfonie lub tablecie. Zarządzać możemy za pomocą strony internetowej lub programu, który daje więcej możliwości.

W najnowszej aktualizacji znajdziemy kilka nowych funkcji, m. in. możliwość odpowiadania na wiadomości z komunikatorów Skype i Line z wyskakujących powiadomień oraz przyciemnianie ekranu. Najciekawszą jednak nową funkcją dostępną wyłącznie w programie AirDroid, który musimy pobrać na swój komputer jest możliwość pisania na telefonie używając klawiatury PC lub Maca.

Przeczytaj także: Wsparcie dla sieci TOR w aplikacja Facebook na Androida

Dziennik zmian w wersji 3.2:

1. Dodano opcję przyciemniania ekranu telefonu przy starcie AirMirror. 2. AirIME: możliwość używania klawiatury komputera do pisania na telefonie. (wymagany klient na Windows/Mac 3.3.0, wydany wkrótce) 3. Udostępniaj treści między schowkami telefonu i komputera. (wymagany klient na Windows/Mac 3.3.0) 4. Odpowiadaj na wiadomości Skype i Line z wyskakujących powiadomień. 5. Inne poprawki błędów i ulepszenia.

Dodaj komentarz