Acer Jade Primo z Windows 10 trafia do przedsprzedaży w Portugalii

Acer Jade Primo z Windows 10 trafia do przedsprzedaży w Portugalii

Smartfon Acer Jade Primo został zaprezentowany w ubiegłym roku na targach IFA, a jego premiera została powtórzona na CES w tym roku. Napędzany Windows 10 Phone telefon trafi teraz do przedsprzedaży do Europy, a konkretniej do portugalskiego Orange oraz na stronie Expansys.

Urządzenie nie należy jednak do najtańszych. Za Acer Jade Primo trzeba zapłacić 615 €. Jest to bardzo dużo patrząc na niższą cenę flagowego smartfonu z Windows 10 jakim niewątpliwie jest Microsoft Lumia 950. Zbliżone parametry stawiają w trudnym położeniu produkt Acer, ponieważ Lumia jest tańsza nawet o 50 euro, czyli jakieś 200 złotych.

Acer Jade Primo zasilany jest przez Snapdragon 808 SoC wraz z 3 GB pamięci RAM. Posiada pojemną baterię 2 800 mAh. Wyposażony w 5.5-calowy ekran AmoLED oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Posiada wysokiej jakości tylni aparat z 21 MP oraz przedni z 8 MP. Obsługuje dwie karty SIM.

Przeczytaj także: Windows 10 już na milionie telefonów

Ostateczna data, kiedy pojawi się w sprzedaży nie jest jeszcze znana, ale przypuszcza się, że trafi na europejskie półki w połowie lutego.

Źródło: WMpoweruser

Dodaj komentarz