Akcesoria do iPhone’a, które musisz mieć 

Akcesoria do iPhone’a, które musisz mieć 

iPhone’y to flagowce wśród smartfonów. Cieszą się dużą popularnością, nie tylko ze względu na design, ale także dzięki świetnemu aparatowi, wygodnemu oprogramowaniu i innym parametrom. Jednak zazwyczaj na zakupie samego telefonu się nie kończy. Do iPhone’a znajdziemy wiele ciekawych dodatków. Na które akcesoria do iPhone’a warto zwrócić uwagę? Zobacz, co jest smartfonowym must have.

Dodatki do samochodu 

W pierwszej kolejności najczęściej sięgamy po obudowy i szkła hartowane, aby zabezpieczyć nasz telefon. I oczywiście w te rzeczy warto zainwestować, gdyż naprawa ekranu w smartfonie nie należy do najtańszych. Na co jednak jeszcze zwrócić uwagę? Jakie dodatki mogą się przydać na co dzień. Jeśli samochód to Twój główny środek komunikacji to niezbędny jest uchwyt na telefon. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz przymocować iPhone’a w wygodnym dla Ciebie miejscu i korzystać na przykład z mapy w trakcie jazdy. Popularną i niezawodną propozycją jest uchwyt grawitacyjny, który mocuje się do deski rozdzielczej samochodu. Akcesorium wyposażone jest w system automatycznego zacisku telefonu. Dzięki temu skutecznie chroni urządzenie przed uszkodzeniem, również w trakcie hamowania, czy na wyboistej drodze. 

A może dwa w jednym? Taka jest ładowarka bezprzewodowa do samochodu, do której możemy przyczepić telefon. To urządzenie jednocześnie ładuje iPhone’a i pozwala na umocowanie go w pozycji pionowej. Ładowarkę mocujemy do kratki wentylacyjnej, natomiast kabel podłączamy do ładowarki samochodowej. Po zamocowaniu od razu możesz się cieszyć wygodnym i nowoczesnym uchwytem z funkcją ładowania. 

Coś dla sportowców – akcesoria do iPhone’a

A może dużo jeździsz na rowerze, lub biegasz? W tym pierwszym przypadku dodatkiem, który z całą pewnością Ci się przyda, jest uchwyt na rower. Który model wybrać? Popularnym rozwiązaniem jest uchwyt rowerowy do iPhone’a IOTTIE EASY ONE TOUCH. I nic w tym dziwnego, gdyż urządzenie jest kompaktowe i funkcjonalna. Dodatkowo wyposażone w głowicę do mocowania na kierownicy roweru, lub motoru. Co ważne, uchwyt zapewnia bezpieczny montaż i użytkowanie. Nawet na wyboistej drodze, czy ostrych zakrętach. Ponadto uchwyt posiada inteligentny system dotykowy, dzięki któremu możesz wyjąć telefon za jednym naciśnięciem palca. 

Dla biegaczy natomiast polecamy opaskę na ramię na telefon. Dzięki temu rozwiązaniu możesz korzystać z telefonu do pomiaru tętna, czy liczenia kroków w trakcie wysiłku fizycznego. Opaska jest wodoszczelna, zabezpiecza więc telefon przed deszczem, lub innymi niesprzyjającymi warunkami. 

Dodaj komentarz