Hunt Me – dla poszukujących pracy w IT

Hunt Me – dla poszukujących pracy w IT

Bycie specjalistą w jednej dziedzinie to wielka zaleta szczególnie w branży informatycznej. Jednak czasem ciężko jest znaleźć odpowiedniego pracodawcy lub pracownika, który idealnie odpowiada profilowi danego stanowiska. Z pomocą jednak przychodzi ciekawa aplikacja od grupy Pracuj.pl, pod nazwą Hunt Me. Znajdziemy ją w Google Play, App Store i Windows Store.

Do poprawnego działania aplikacji musimy się najpierw zarejestrować lub zalogować za pomocą konta na portalu Pracuj.pl. Po wpisaniu wszystkich niezbędnych danych do naszego profilu dopierane są oferty pracy. Następnie przy każdej z nich musimy podjąć decyzję, czy wysłać dane kontaktowe do pracodawcy. Działa podobnie do aplikacji Tinder, przesuwając w prawo lub w lewo albo klikając w odpowiedni przycisk – czerwony lub zielony. Do odrzuconych ofert można w każdym momencie powrócić.

Jeżeli nasz profil spodoba się ekipie rekrutacyjnej dostaniem wizytówkę i możemy spodziewać się kontaktu w najbliższych dniach. W Hunt Me codziennie pojawiają się nowe oferty.

Pobierz:

Dodaj komentarz