Domniemane zdjęcie BlackBerry Hamburg, który ostatecznie będzie nazywał się NEON

Domniemane zdjęcie BlackBerry Hamburg, który ostatecznie będzie nazywał się NEON

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że BlackBerry prawdopodobnie współpracuje z TCL, aby przemianować smartfony z linii Alcatel na inne o nazwie BlackBerry. Plotka głosiła, że telefon Alcatel Idol 4 będzie przemianowany jako urządzenie BlackBerry z kryptonimem Hamburgu.

Użytkownik The Malignant na Twitterze opublikował grafikę, która miała przedstawiać rzekomo smartfon o nazwie BlackBerry NEON. Nie można do końca wierzyć, że jest ona prawdziwa, ale wyglądem przypomina zupełnie telefon Alcatel Idol 4 / 4S, który został wydany na początku tego roku. Konstrukcja ma być również “częściowo” aluminiowa.

Co więcej rzekomo zauważony w GFXBench, BlackBerry Hamburg posiadał identyczne parametry co Alcatel Idol 4. Również Idol 4S został ostatnio wydany w Wielkiej Brytanii pod inną nazwą – Vodafone Smart Platinum 7.

Nie ma wiele wątpliwości, że BlackBerry Hamburg najprawdopodobniej będzie przemianowanym Alcatelem Idol 4, ale czy jego ostateczna nazwa to będzie właśnie NEON i czy to, co widzimy na Twitterze jest prawdziwym urządzeniem, to dopiero się okaże.

#BlackBerry #android BlackBerry NEON, last chance for them? (pic by Dhabkirk) pic.twitter.com/wCR8hvkbGu

— The Malignant (@the_malignant) 29 czerwca 2016

Dodaj komentarz