Apple WWDC 2017 potrwa od 5 do 9 czerwca

Apple WWDC 2017 potrwa od 5 do 9 czerwca

Worldwide Developers Conference to doroczna konferencja Apple, która odbywa się zawsze w połowie roku. Firma dyskutuje z deweloperami o przyszłości swoich produktów, a także przedstawia wizję na najbliższe miesiące. Zazwyczaj WWDC rozpoczyna się na początku czerwca, a teraz mamy potwierdzenie, że oficjalnie zacznie się w tym roku 5 czerwca.

Głównie dyskutuje się o oprogramowaniu, a więc możemy się spodziewać, że głównym tematem będzie iOS, Mac OS oraz watchOS. Powinniśmy również zobaczyć wstępną wersję iOS 11 oraz zapowiedź wersji beta systemów Apple, które mogą się pojawić po kilku tygodniach jak miało to miejsce w ubiegłym roku.

Rejestracja rozpocznie się 27 marca, a później nastąpi losowanie wejściówek. Na udział w konferencji jest wielu chętnych mimo ceny, która wynosi aż 1599 dolarów. WWDC zazwyczaj odbywa się w Moscone West w San Francisco, ale ze względu na remont, tegoroczna impreza została przeniesiona do McEnery Convention Center w San Jose. Oczywiście będziemy mogli zobaczyć relację na żywo z WWDC 2017.

Dodaj komentarz