Apple Watch 3 zawiesza się po zapytaniu o pogodę

Apple Watch 3 zawiesza się po zapytaniu o pogodę

Kilka dni temu użytkownicy Apple Watch 3, zgłaszali problem ze swoim urządzeniem, które ulegało awarii po zapytaniu o informacje o pogodzie. Raporty mówią, że chodzi o bieżący dzień i zapytanie o warunki atmosferyczne. Dotyczy to zarówno zegarków z łącznością LTE jak i bez niej. W tym przypadku, Apple Watch zawiesza się po wypowiedzeniu danych słów.

Awaria jednak nie występuje jeśli zapytanie dotyczy innego tematu lub pogody na inny dzień niż dzisiejszy. Użytkownik Redditta powiedział, że problem związany jest ze zmianą czasu letniego na zimowy, która nastąpiła w ubiegły weekend. Oczywiście powodem może być coś innego, ponieważ Apple jeszcze nie wydało żadnego oświadczenia. Raporty mówią, że dotyczy to zarówno użytkowników w USA, jak i w Europie.

Nie jest to pierwszy przypadek, kiedy Apple ma problem ze zmianą czasu, ponieważ pewnego roku, iPhone przestawiał czas w niewłaściwym kierunku. Swego czasu w stanie Arizon czas został przestawiony na letni, chociaż jest to stan, w którym nie stosuje się zmiany czasu.

Źródło: Engadget

Dodaj komentarz