Apple Store zostanie jutro zamknięty. Wszystko wskazuje na prezentacje nowych produktów

Apple Store zostanie jutro zamknięty. Wszystko wskazuje na prezentacje nowych produktów

W ubiegłym tygodniu pojawiły się plotki, że Apple może zaprezentować jakieś nowe produkty w tym tygodniu. Chodzi oczywiście o prezentację nowych iPadów Pro oraz być może nowych pasków dla Apple Watch. Może nie oficjalnie, ale po części Apple potwierdziło, że może to nastąpić już jutro. Wnioski nasuwają się z tego, że strona Apple Store będzie nieczynna jutro od godziny 8 rano do 13.30 polskiego czasu. W tym czasie “Apple Store będzie aktualizowany i niedostępny”.

Jest to już tradycją, że Apple zamyka swój sklep podczas prezentacji nowych urządzeń. Możemy spodziewać się, że jutro poznamy cztery nowe tablety – Apple iPad Pro 9.7-cala 2, Apple iPad Pro 12.9-cala 2, Apple iPad Pro 10.5-cala oraz Apple iPad Mini Pro. Dwa nowe iPady Pro mają być zasilane przez chipset A10X, a 10.5-calowe urządzenie ma przyjść z zupełnie nowym wyglądem, w tym z cienkimi ramkami wokół wyświetlacza. iPad Mini Pro ma mieć pod maską układ A9, znany z iPhone 6S.

Wszystkie modele mają być dostępne w czterech kolorach oraz wariantach pojemności – 32 GB, 128 GB oraz 256 GB. Wiele mówiło się także, że Apple może równocześnie zaprezentować iPhone SE z pojemnością 128 GB.

Źródło: Apple, AppleInsider

Dodaj komentarz