Sonic 2: Szybki jak błyskawica – gdzie obejrzeć cały film? 

Sonic 2: Szybki jak błyskawica – gdzie obejrzeć cały film? 

Czasy, kiedy nowości kinowe są dostępne tylko w kinach, dawno już przeminęły. Teraz nowości bardzo szybko możemy znaleźć w internecie i to w legalnych źródłach. Jeśli więc nie jesteś fanem kina, ale masz ochotę na najnowsze produkcje, to podpowiadamy, gdzie możesz je zobaczyć. Na przykład najświeższą część kultowego komiksu Sonic, czyli film Sonic 2: Szybki jak błyskawica. Zobacz, gdzie obejrzeć cały film. 

Sonic 2: Szybki jak błyskawica – o czym jest film? 

Pierwsza część filmu o niebieskim jeżu pełnym energii wyszła w 2020 roku. Produkcja nosiła tytuł Sonic The Hedgehog i bardzo szybko podbiła serca fanów zarówno komiksów, jak i gier. Niebieski jeż, czyli właśnie Sonic jest główną postacią komiksów oraz bohaterem gier komputerowych opartych na ich fabule. Druga część, czyli Sonic 2: Szybki jak błyskawica to kontynuacja, która ponownie przenosi widzów w komiksowy świat. Produkcja jest także ukłonem w stronę miłośników gier, gdyż główne postaci są właśnie świetnie wykonaną animacją opartą na kultowych grach. Co się będzie działo w drugiej części? 

Sonic to magnes na złoczyńców, z którymi musi się rozprawiać. Jednak ta nieszczęsna moc sprawiła, że niebieski jeż musiał uciec ze swojej planety. Tym sposobem trafił na Ziemię. Sonic osiedla się w Green Hills, jednak nawet zmiana lokalizacji (i planety) nie pomogła mu w odcięciu się od złoczyńców. W drugiej części filmu Sonic stawi czoła dr. Robotnikowi wraz ze swoim przyjacielem Tomem. Czy uda się im go pokonać? Tego już musisz dowiedzieć się sam. 

Gdzie obejrzeć cały film Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Najnowsza część filmu to świetna obsada, między innymi Jim Carrey, jako dr Robotnik, James Marsden w roli Toma i Ben Schwartz dający głos Sonicowi. Nic więc dziwnego, że film przyciągnął do kin ogromną publiczność i równie wiele osób wyszukuje produkcję w sieci. Gdzie więc możemy obejrzeć cały film? Platformą, która oferuje dostęp do filmu jest VODFilmy https://vodfilmy.pl/filmy-online/sonic-2-szybki-jak-blyskawica

To tutaj możesz obejrzeć cały film, nie wychodząc z domu. Wystarczy się zarejestrować i możesz cieszyć się dostępem do najnowszych produkcji filmowych. Na portalu znajdziesz także klasyki kina i najlepsze seriale. To obszerna baza produkcji filmowych i telewizyjnych. Dzięki rejestracji możesz mieć wszystko, co chcesz obejrzeć w jednym miejscu. Możesz więc zapomnieć o przeszukiwaniu internetu w poszukiwaniu najnowszych filmów. Życzymy udanego seansu! 

Dodaj komentarz