Nakarm pupila przy pomocy smartfona

Nakarm pupila przy pomocy smartfona

Zwierzak sam w domu

Niektóre psy czy koty niezbyt dobrze znoszą rozłąkę z właścicielem. Niestety nie zawsze nasz pupil może nam towarzyszyć. Nie zabierzemy go przecież ze sobą do pracy, prawda? Czasami może się zdarzyć, że zwierzę jest samo przez cały dzień i po prostu tęskni, a dodatkowo czeka z niecierpliwością aż właściciel wróci i go nakarmi. Aby ułatwić życie zarówno zwierzętom jak i ich właścicielom producenci postanowili stworzyć podajnik na karmę, który jest w pełni zautomatyzowany.

Podajnik do karmy

Podajnik do karmy jest elektronicznym urządzeniem przeznaczonym do karmienia zwierząt w regularnych odstępach czasu. Jest to idealne rozwiązanie, gdy właściciel zwierzęcia przebywa na wakacjach lub jest zbyt zajęty, aby utrzymać regularny rozkład żywienia. Urządzenie sterowane jest zdalnie za pośrednictwem smartfona.

Korzyścią z elektronicznego podajnika jest nie tylko to, że kota, psa lub innego pupila domowego możemy nakarmić w dowolnym momencie,gdy nie ma nas w domu, ale również pomaga w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia pupila. Właściciel może kontrolować porcje żywności w regularnych odstępach czasu. Automatyczny podajnik połączony jest przez wi-fi , aby na bieżąco monitorować działanie urządzenia oraz podglądać co dzieje się z naszym pupilem dzięki wbudowanej kamerze.

Nakarm pupila przy pomocy smartfona

Urządzenie posiada również wbudowany głośnik i mikrofon – pozwalają widzieć i usłyszeć zwierzaka z dowolnego miejsca, nawet z dala od domu. Nawet jeśli zwierzak nie znajduje się w polu widzenia kamery, możesz użyć aplikacji, aby wykonać nagranie głosowe, lub zadzwonić do domu. Przednia kamera może rejestrować każdy ruch pupila w czasie rzeczywistym, wideo lub zdjęcie i przenieść je do aplikacji. Niektóre modele mają możliwość zamontowania tabletu, w którym zwierzak ma możliwość zobaczenia właściciela. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku lęku separacyjnego występującego u niektórych zwierząt. Pupil widząc właściciela i słysząc go po prostu się uspokaja.

Producent pomyślał również o odpowiednim i utrzymaniu higieny. Miseczka do karmienia i zasobnik są zazwyczaj zdejmowane co umożliwia łatwe czyszczenie. Dodatkowo funkcja “Top load” sprawia, że ​​napełnianie podajnika jest wygodne i łatwe – wystarczy wsypać karmę do zbiornika, a jej porcje mogą być bez problemu dostosowane do wieku lub wielkości zwierzęcia.

Automatyczny podajnik karmy jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich zabieganych osób oraz tych, którzy mimo uczucia jakim darzą pupila są zapominalscy i nie potrafią dostosować odpowiednich wielkości porcji oraz czasu ich podawania.

Dodaj komentarz