Jak i kiedy oglądać Oscary 2016 na urządzeniu mobilnym

Jak i kiedy oglądać Oscary 2016 na urządzeniu mobilnym

Gala rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej już za kilka godzin. Wszyscy spodziewają się, że Leonardo DiCaprio wreszcie zdobędzie swoją upragnioną statuetkę. Jednak co jeśli nie możemy oglądać na żywo w telewizji rozdania Oskarów 2016? Nic nie szkodzi już teraz sprawdź jak oglądać galę na swoim iPadzie, iPhone lub tablecie czy smartfonie z Androidem z nieco innej perspektywy.

88. ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej za rok 2015 rozpocznie się o godzinie 2 polskiego czasu, a od północy prowadzone będą relacje z czerwonego dywanu. Ceremonię poprowadzi Chris Rock, a śledzić ją możemy na kilka sposobów. Dla abonentów stacja ABC przygotowała specjalną aplikację, ale to raczej nas nie interesuje. Można oczywiście oglądać relację z całej ceremonii za pośrednictwem stacji Canal Plus w Polsce.

Po raz pierwszy w historii Oskarów będziemy mogli oglądać galę z zupełnie innej perspektywy. Za pomocą usługi Facebook Live, która na dobrą sprawę dopiero raczkuje w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu możemy oglądać wiele więcej niż zostanie pokazane w TV bezpośrednio w aplikacji Facebook lub na stronie portalu społecznościowego.

Link do stream’u ma pojawić się na krótko przed rozpoczęciem całej imprezy dlatego wart śledzić oficjalny profil Akademii.

Oglądaj relację z Oskarów za pomocą Facebook Live tutaj

Dodaj komentarz