Jak ewoluować Eevee w Flareon’a, Vaporeon’a lub Jolteon’a

Jak ewoluować Eevee w Flareon’a, Vaporeon’a lub Jolteon’a

Jak wszyscy gracze Pokemon GO doskonale wiedzą, jedną z najfajniejszych opcji jest możliwość ewolucji każdego z Pokemonów. Aby móc tego dokonać trzeba zebrać odpowiednią ilość cukierków (Candy) dla wybranego stworka. Zbierać je możemy łapiąc Pokemony lub wysyłając zdublowane Pokemony do profesora. Zazwyczaj to wystarczy do wykonania ewolucji, a każdego z podstawowych Pokemonów przeważnie możemy podnieść o dwa poziomy w górę.

Jest jednak jeden ciekawy przypadek, który dotyczy Eevee. W oryginalnej serii Pokemon występowało trzech braci o imionach – Sparky, Rainer i Pyro i to one będą kluczowe w procesie ewolucji tego Pokemona. Byli oni trenerami Flareon’a, Vaporeon’a oraz Jolteon’a. To właśnie w te trzy stworki możemy ewoluować naszego schwytanego Eevee.

Sparky – Jolteon Rainer – Vaporeon Pyro – Flareon

Aby ewoluować z jednego z wybranych Pokemonów musimy wpisać imię jego opiekuna w polu nazwy i zatwierdzić je przed wciśnięciem”Evolve”. Należy też pamiętać, że trzeba zachować odpowiednią pisownię, czyli imię musi być z dużej litery. Dla przykładu jeśli z Eevee chcemy zrobić Jolteon’a wpisujemy imię Spark. Do ewolucji niezbędne będą też cukierki w ilości 25.

Dodaj komentarz