iPhone 7 bez przycisku Home? [Zdjęcia]

iPhone 7 bez przycisku Home? [Zdjęcia]

W sieci pojawiają się coraz to nowe przecieki dotyczące kolejnej generacji iPhone. Oczywiście nie mówimy tu o 4-calowym smartfonie Apple, który zostanie przypuszczalnie zaprezentowany już w przyszły poniedziałek, 21 marca.

Tym razem pojawiły się zdjęcia prosto z Chin, które przedstawiają dość dziwaczny wygląd iPhone 7. Jego srebrny wygląd z czarnym logo Apple idealnie porównał redaktor AppleInsider do Bendera z Futuramy. Kształtem przypomina zupełnie iPhone 6 lub 6s poza dwoma szczegółami. Brak fug antenowych oraz przekomiczny wygląd wystających dwóch obiektywów. Fugi antenowe pozostały jednak w górnej i dolnej części telefonu.

U dołu dostrzec możemy również trzy kropki, czyli przypuszczalne zastosowanie Smart Connector. Byłoby to niemałe zaskoczenie, zastosowanie tego złącza właśnie w tym miejscu.

Drugi zestaw dostarczony również przez AppleInsider przedstawia iPhone 7 bez fizycznego przycisku Home z przodu. Według autora zdjęć przycisk Home byłby zintegrowany wraz z TouchID bezpośrednio na wyświetlaczu. Na tych zdjęciach nie widzimy również gniazda słuchawkowego.

Źródło: AppleInsider

Dodaj komentarz