Icy Tower 2 – kultowa gra w nowej odsłonie

Icy Tower 2 – kultowa gra w nowej odsłonie

Icy Tower to gra, która zna chyba każdy. Sam przyznaje, że spędziłem nad nią sporo czasu przed laty wlepiając się w monitor komputera. Jak wiele pozycji i ta kultowa gra musiała znaleźć swoje miejsce w świecie mobilnych urządzeń. Icy Tower w odsłonie drugiej dostępna jest w Google Play i App Store bezpłatnie.

Icy Tower 2 ma sposób sterowania naszym bohaterem, który w pierwszej myśli wywołał u mnie zdziwienie i niedowierzanie, że może to być dobre rozwiązanie. Skoki wykonujemy przechylając smartfon w lewo lub prawo i powiem szczerze niesamowicie wciągająca gra jak w przypadku wersji komputerowej. Istnieje również alternatywa dla tego sterowania poprzez dotyk, ale to nie sprawia takiej frajdy. Jak wszyscy wiedz musimy walczyć z czasem i wspinać się ku górze tak, aby nie spaść.

W mobilnej wersji Icy Tower 2 także mamy różne power-upy, które pozwolą na pokonanie kilku stopni na raz. W przypadku wspinania się co raz wyżej zmiani się wieża i wygląd stopni. W grze możemy zmieniać wygląd naszej postaci.

Pobierz:

Dodaj komentarz