Gram & Zdam Matura – przygotuj się maturzysto!

Gram & Zdam Matura – przygotuj się maturzysto!

Egzaminy maturalne zbliżają się wielkimi krokami, więc każdy z tegorocznych uczniów ostatnich klas liceum i techników daje z siebie wszystko, aby przygotować się na 100 %. Pomóc w tym mogą wszelkie materiały dydaktyczne, a jednym z nich może być aplikacja Gram & Zdam Matura. Jej wydawcą jest OPERON, czyli te same osoby odpowiedzialne za przygotowanie podręczników do nauki oraz organizator próbnych matur z różnych przedmiotów. Aplikacja jest dostępna za darmo w Google Play oraz App Store.

Jest to jedna z ciekawszych form przygotowania się do egzaminu dojrzałości z wielu przedmiotów, którą można wykorzystać w każdej wolnej chwili. W aplikacji możemy się zarejestrować lub grać bez niej, ale twtedy nie porównamy swoich wyników do innych uczniów. Do wyboru mamy kilka kategorii: Historia, Matematyka, Chemia, WOS, Język polski, Biologia, Fizyka, Geografia.

W bazie znajduje się ponad 25 tysięcy pytań z zakresu maturalnego. Naszym zadaniem jest odpowiedź na 15 pytań z rzędu. Czas na odpowiedź na każde z nich to 60 sekund. Do wyboru mamy 4 odpowiedzi, z czego tylko jedna jest prawidłowa.Gram & Zdam Matura umożliwia zdobywanie punktów i odznak oraz rywalizację ze znajomymi.

Dodaj komentarz