Google Pixel 2 XL na pierwszej grafice

Google Pixel 2 XL na pierwszej grafice

Android Police opublikowało rzekomą grafikę nadchodzącego Google Pixel 2, który ma zostać wyprodukowany przez LG. Według informacji jest to większy model, który będzie prawdopodobnie występował z frazą “XL” w nazwie.

Przypomina on nieco zeszłorocznego Google Pixel XL, ale z przodu dostrzec możemy ekran AMOLED o proporcjach 18:9. Podobno jest to 6-calowy wyświetlacz, z zakrzywionymi krawędziami (2.5D), ale sam ekran jest płaski. Zgodnie z obowiązującymi trendami będzie on miał bardzo cienkie ramki.

Podobnie jak w pierwszym wydaniu widzimy szklaną powierzchnię u góry, która teraz jednak ma być mniejsza. Na jego powierzchni znajduje się pojedynczy aparat z lampą błyskową. Tuż pod nim widzimy okrągły skaner linii papilarnych. Nie wiemy też co z gniazdem słuchawkowym, ponieważ ten przeciek tego nie ujawnia. Plotki sprzed kilku miesięcy mówiły, że Google chce z niego zrezygnować w przypadku tegorocznych modeli Pixel.

Android Police dodaje jednak, że nie jest to ostateczny projekt, a więc w kolejnych miesiącach wygląd może ulec zmianie. Dodają również, że mniejszy model może wyglądać zupełnie inaczej.

Dodaj komentarz