Geonaklejki znane ze Snapchata pojawią się również w Instagram Stories

Geonaklejki znane ze Snapchata pojawią się również w Instagram Stories

Filtry geolokalizacyjne głównie były znane z aplikacji Snapchat. Teraz jednak pojawiają się one, tak jak wszystkie inne funkcje również w Instagram Stories. Gdy chcesz przesłać zdjęcie do swojej relacji, od teraz do wybory będziesz miał również do wybory naklejkę (filtr) dostępny tylko w wybranej lokalizacji, w której obecnie się znajdujesz. Oczywiście nie są one identyczne jak w przypadku Snapchata, ale działają na tej samej zasadzie.

Od początku powstania Instagram Stories możemy zaobserwować dodawanie najlepszych funkcji i cech, znanych ze Snapchata. Tak było też w przypadku dodawania naklejek czy tekstu do wybranej relacji. Takie działanie znacząco wpłynęło również na spowolnienie rozwoju aplikacji Snapchat, ponieważ część użytkowników woli zintegrowane rozwiązanie, które oferuje Instagram.

Obecnie naklejki okazjonalne dostępne są wyłącznie w dwóch miastach – Nowy Jork oraz Dżakarta. Możemy się jednak spodziewać, że pojawią się one wkrótce w wielu innych miejscach, w pobliży atrakcji turystycznych.

Dodaj komentarz