Fast Like a Fox – gra z ciekawym sterowaniem

Fast Like a Fox – gra z ciekawym sterowaniem

Na wstępie gra zachwyca przede wszystkim innowacyjnemu pomysłowi na sterowanie, które przygotował dla nas producent. Aby biec musimy klikać w tył urządzenia, tak dobrze czytać tył urządzenia. Fast Like a Fox zabierze nas do świata, gdzie musimy odzyskać skradzione skarby przemierzając wiele różnych światów. Pobrać ją można z Google Play oraz App Store. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Musimy podążać za odzyskaniem skarbów plemienia ‘Złotego Lisa’, które skradli tajemniczy najemnicy. Naszym zadaniem jest zwrócić wszystko prawowitym właścicielom. Przemierzamy różne krainy w pogoni za skarbem – ośnieżone szczyty gór, doliny, jaskinie, ogniste kratery oraz miejskie drogi. Po drodze musimy zbierać monety, szmaragdy i diamenty oraz być jak najszybszym, aby pobić rekordy. W grze przede wszystkim potrzebny jest bardzo dobry refleks, który umożliwi uzyskanie jak najlepszego wyniku. Na najlepszych czeka niespodzianka, która jest tajemnicza postać ze szczególną mocą.

https://www.youtube.com/watch?v=uY2Jod5tl6A

Poza innowacyjnym sterowaniem, czyli klikaniem w tył obudowy urządzenia, aby rozpędzić naszego bohatera musimy również skakać za pomocą kliknięcia w ekran. W grze spodobała mi się również ścieżka dźwiękowa, która towarzyszy rozgrywce .

Dodaj komentarz