Telefony Samsung Galaxy – znajdź dla siebie idealny model

Telefony Samsung Galaxy – znajdź dla siebie idealny model

Odkryj zaawansowany świat nowinek technologicznych – sprawdź nową serię flagowych telefonów Samsung Galaxy (m.in. S24, S24+ i S24 Ultra). Przekonaj się o tym, że nowoczesne funkcje i wysoka wydajność mogą iść w parze z eleganckim designem. Wybierz smartfon odpowiadający Twoim potrzebom!

Topowe modele telefonów Samsung – linia Samsung Galaxy S24

Poszukujesz niezawodnego i stylowego urządzenia mobilnego? Zwróć swoją uwagę na różne telefony Samsung Galaxy, a zwłaszcza Samsung Galaxy S24 – oferuje on wygodę użytkowania dzięki płynnie działającemu systemowi operacyjnemu oraz intuicyjnemu interfejsowi, a do tego świetnie leży w dłoni.

 

Czego warto się o nim dowiedzieć? Został wyposażony w ekran o rozdzielczości FHD+ i jest najmniejszym wariantem urządzenia serii S (przekątna 6,2 cala*). Zainstalowano w nim ogniwo o pojemności 4000 mAh** (aż do 29 godzin oglądania filmów*** i 78 godzin słuchania muzyki***) i 8 GB pamięci RAM****.

 

Nadaje się świetnie do wykonywania niemalże wszystkich codziennych zadań, a nawet realistycznych zdjęć – o to drugie zadba system 5 różnych aparatów, a w tym główny, czyli szerokokątny, o mocy 50 Mpix i 2x zoomie jakości optycznej*****.

Dobre telefony Samsung – Samsung Galaxy S24+ i Samsung Galaxy S24 Ultra

Telefony Samsung Galaxy stają się jeszcze bardziej spektakularne w przypadku wariantów Galaxy S24+ i S24 Ultra. Zostały przeznaczone dla bardziej wymagających użytkowników (używających urządzeń mobilnych m.in. do pracy).

 

Samsung Galaxy S24+ cechuje się rozdzielczością QHD+ i baterią 4900 mAh**. Pamięć RAM w tym modelu została zwiększona do 12 GB. Przekątna urządzenia wynosi 6,7 cala* – sprawia to, że np. oglądanie filmów, granie w gry i przeglądanie witryn sieciowych staje się jeszcze przyjemniejsze.

Samsung Galaxy S24 Ultra

Samsung Galaxy S24 Ultra sprawia, że telefony Samsung Galaxy nie mają sobie równych. To najbardziej zaawansowany technologicznie model Samsung Galaxy serii S – jeżeli istnieją telefony idealne, to model mógłby zaliczać się do nich.

 

Potężny i nowoczesny ośmiordzeniowy procesor, jeszcze lepsze możliwości fotograficzne (główny aparat szerokokątny 200 Mpix) i większe rozmiary (6,8 cala*). To urządzenie mobilne prawdopodobnie zadowoli każdego.

 

Dowiedz się o nim więcej na stronie Samsung.com – dostępna jest tam bezpłatna porównywarka telefonów, która pomoże Ci wychwycić wszelkie istotne różnice pomiędzy wspominanymi urządzeniami.

Telefony Samsung Galaxy – budżetowe ceny telefonów Samsung

W ofercie Samsung Galaxy znajdują się również budżetowe telefony – cechują się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Wśród polecanych modeli przez Samsung znajdują się m.in. Samsung Galaxy A14, A15 i M34.

 

Znajdź swój idealny telefon i przekonaj się o tym, że to wcale nie tak trudne zadanie do wykonania.

 

Tekst został przygotowany w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

*Mierzony po przekątnej, rozmiar ekranu Galaxy S24 wynosi 6,2 cala w pełnym prostokącie i 6 cali z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów, natomiast rozmiar ekranu Galaxy S24+ wynosi 6,7 cala w pełnym prostokącie i 6,5 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów; Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i otwór na kamerę.

**Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych strony trzeciej. Wartość typowa to szacunkowa wartość średnia, biorąc pod uwagę odchylenie pojemności akumulatora pomiędzy próbkami akumulatorów testowanymi zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa wynosi 3880 mAh dla Galaxy S24, 4755 mAh dla Galaxy S24+ i 4855 mAh dla Galaxy S24 Ultra. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od środowiska sieciowego, sposobu użytkowania i innych czynników.

***Na podstawie warunków wewnętrznych testów laboratoryjnych firmy Samsung z przedpremierową wersją danego modelu podłączoną do słuchawek przez Bluetooth przy domyślnych ustawieniach LTE. Oszacowano na podstawie pojemności akumulatora i zmierzonego prądu zużycia energii akumulatora odpowiednio podczas odtwarzania wideo (rozdzielczość pliku wideo 720p, zapisane na urządzeniu) i odtwarzania audio (plik mp3, 192 kb/s, zapisane na urządzeniu z wyłączonym wyświetlaczem LCD). Rzeczywisty czas odtwarzania wideo i audio różni się w zależności od połączenia sieciowego, ustawień, formatu pliku, jasności ekranu, stanu baterii i wielu innych czynników.

****Rozmiar pamięci — ilość pamięci użytkownika jest mniejsza niż łączna ilość pamięci w wyniku zajęcia położenia pamięci przez system operacyjny i oprogramowanie wykorzystywane do obsługi funkcji telefonu.

*****Optyczną jakość zoomu zapewnia czujnik Adaptive Pixel.

Dodaj komentarz