Co zrobić żeby mieć dużo Instagram Followers?

Co zrobić żeby mieć dużo Instagram Followers?

Budowanie konta na Instagramie jest ciekawą jak i angażującą dużo czasu pracą. Większość osób zakładających swój profil w mediach społecznościowych, a w tym przypadku na Instagramie, robi to w jakimś konkretnym celu.

Oczywiście zawsze będzie sporo osób zakładających profil, bo wypada go mieć i nic poza tym. Intagram jest doskonałym narzędziem do zbudowania własnej marki osobistej, firmowej czy produktowej. Aby tą markę zbudować, potrzebna jest społeczność związana z kontem. Tą społeczność tworzą obserwujący nazywani followersami. Im jest to większe grono tym szybciej rośnie popularność konta.

Sposoby na zdobycie followersów

Podstawą zdobywania coraz większego grona obserwujących jest systematyczne zamieszczanie ciekawych zdjęć na swoim profilu. Jeśli tematyka publikacji jest w pewien sposób nawiązująca do siebie, łatwo o szybszy wzrost followersów. Dobrym sposobem jest zamieszczanie w poście informacji o tym, że przysłowiowy ciąg dalszy nastąpi. Tym samym obserwujący dostaje wiadomość, że może się spodziewać kolejnego ciekawego zdjęcia czy atrakcyjnej treści. Wykorzystuje się tu to, co często pojawia się na końcu każdego odcinka popularnych seriali filmowych, zapowiadających tym samym kontynuację fabuły. Fajne, robiące ciekawą robotę posunięcie.

Kolejnym ważnym krokiem jest zamieszczanie informacji o własnym profilu w każdym możliwym miejscu do którego docierają potencjalni odbiorcy. Jeśli posiadacz profilu na Instagramie ma też konto na Facebooku powinien zamieścić tam informację o swoim koncie na Instagramie. Analogicznie rzecz się ma w przypadku posiadania strony internetowej, prowadzeniu bloga itp.

Zdobycie Followersów – wypełnienie wizytówki

Coraz częściej duża grupa osób zamieszcza informacje o swoich kontach w mediach społecznościowych na wizytówkach. Bardzo często osoba posiadająca taką wizytówkę szybciej zerknie do mediów społecznościowych kontrahenta niż wykona połączenie telefoniczne. Jeśli dana osoba zajrzy na profil Instagrama, powinna znaleźć tam interesującą treść. Takie powiązanie nie koniecznie musi być związane tematycznie z prowadzonymi np. negocjacjami handlowymi. Jeśli kontrahent zobaczy jakiemu hobby się ktoś oddaje czy jakie inne ma poza zawodowe pasje, może to bardziej ułatwić zawarcie korzystnego kontraktu. Ważne jest, aby konto do którego ktoś się odwołuje było ciekawie i poprawnie prowadzone.

Ulotki reklamowe czy filmy reklamowe oraz inne nośniki wykorzystywane w celach reklamowych czy promocyjnych powinny także posiadać odnośniki do adekwatnych profili firmowych w mediach społecznościowych. Baczny obserwator reklam choćby telewizyjnych zauważy, ze coraz więcej sieci handlowych posiada swoje profile na Instagramie i informacje o tym fakcie zamieszcza w swoich reklamach prezentowanych w różnych mediach.

Wykorzystując każdą nadarzająca się okazję do informowania o profilu na Instagramie zwiększa się prawdopodobieństwo pozyskania wiernych followersów.

Kupowanie followersów – czy to ma sens?

Kupowanie Instagram followers może być bardzo skutecznym sposobem na wzrost popularności konta na Instagramie. Statystyki pokazują, ze na 100 kupionych followersów 7.-10. zostaje na dłużej i systematycznie obserwuje konto. To z kolei pociąga za sobą taką zależność, a właściwie działanie algorytmów, że spośród tej małej grupki osób zainteresowanie zaczynają wykazywać obserwujący tą grupkę. I tak od ziarnka do ziarnka, własna społeczność zaczyna się rozrastać.

Kupowanie followersów powinno być dobrze przemyślane i przeprowadzone w oparciu o solidną firmę parającą się takimi usługami. Bardzo dobrymi opiniami w tej branży cieszy się serwis Polskielajki.pl. Wiele osób, firm czy czołowych celebrytów korzysta z tego rodzaju usług. Polskielajki.pl ma w ofercie różne pakiety mogące zainteresować każdego pragnącego skorzystać z takiej usługi. Wszystkie konta oferowane przez Polskielajki.pl pochodzą od aktywnych rzeczywistych użytkowników Instagrama. Dzięki temu, algorytmy szybko potrafią zbudować ruch wokół danego konta.

Dodaj komentarz